Pasowanie 2017

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka i na starszaka. Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi Rodzicami z programem artystycznym : recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując gromkie brawa od zaproszonych gości.IMG 0063ss

Uroczyście złożyły także „ślubowanie przedszkolaka". Pan dyrektor Jan Leś pasował każde dziecko na Przedszkolaka. To była prawdziwa uczta dla oczu, uszu i serc. Oj, zakręciły się rodzicom w oczach łzy wzruszenia, a niektórym dzieciom z tremy i lęku przed pierwszymi publicznymi występami. Ale nie przesłoniły one radości i dumy z bycia prawdziwym przedszkolakiem, tym bardziej, że w nagrodę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

IMG 0007paso

pasowapasowanpasowaniIMG 0081