Dzień rodziny -festyn

W naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe uroczystości.naszymi wspaniałymi gośćmi były Mamusie i Tatusiowie. Uroczystości rozpoczęły się od powitania przez panią dyrektor wszystkich przybyłych gości,dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały piękną niespodziankę – wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za dobroć i cierpliwość.

Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować kochanym mamom za miłość, cierpliwość i troskę.
Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim mamusiom własnoręcznie wykonane upominki.
Po występach udaliśmy się na podwórko przedszkolne gdzie czekało mnóstwo atrakcji :
-bańki mydlane
- malowanie buziek
-grill
-zawody i konkursy

IMG 0045IMG 0043

IMG 0046IMG 0040IMG 0055

IMG 0057 IMG 0060IMG 0073

IMG 0064IMG 0076